Uzdolniony, polski pisarz

Remigiusz Mróz (https://www.taniaksiazka.pl/autor/remigiusz-mroz) to zdecydowanie uzdolniony, polski pisarz, który ma na koncie fantastyczne książki, rozchwytywane przez czytelników. Jeżeli ktoś lubi tematykę kryminalną, która czasem aż mrozi krew w żyłach, to przy książkach tego autora na pewno nie będzie się nudził. Mróz w ciągu kilku lat wypuścił na rynek wiele książek, które zawsze lądują na bardzo wysokich pozycjach, jeżeli chodzi o bestsellery. Warto również dodać, że autor prowadzi również bloga, gdzie pisze o książkach, ale również zajmuje się takimi tematami, jak fotografia.

“Głosy z zaświatów”

Seweryn Zaorski ma nerwy ze stali, ale nie może zrozumieć dlaczego do do zakładu patomorfologii w Żeromicach trafiają ciała dzieci. I to w takiej ilości? To nie jest normalne i należy to wyjaśnić. Chociaż sam Seweryn może nie mieć do tego okazji. Wszystko przez to, że stracił pracę. W ostatnich czasach Zaorski nie miał najlepszej passy i teraz musi obyć się bez pracy. Do tego jeszcze jest sprawa z Kają. Obydwoje wiedzą, że nie zachowują się dobrze, ale czasem uczuć nie można opanować. Tym czasem giną kolejne dzieci, które wyglądają jakby…umarły śmiercią naturalną. Tylko, że w tak krótkim odstępie czasu nie jest to w żaden sposób możliwe. Dodatkowo ktoś zaczyna kontaktować się z Zaorskim. Wygląda na to, że jest to osoba, która odpowiedzialna jest za zaistniałą sytuację. Tylko dlaczego akurat upatrzyła sobie Seweryna, który już nie pracuje w policji? Tego będzie trzeba się dowiedzieć. Seweryn chcąc nie chcąc musi i tak zaangażować się w całą sprawę.

“Testament. Joanna Chyłka. Tom 7”

Czyżby to uśmiech od losu? Jeden z warszawskich ginekologów, otrzymuje dość spory spadek, którego w życiu się nie spodziewał. Jedna z jego pacjentek postanowiła przepisać mu swój majątek. Jest to o tyle dziwne, że lekarz tylko raz widział ją na wizycie w swoim gabinecie. W skład spadku wchodzi zapuszczona, ale piękna nieruchomość. Podczas wizyty w tym miejscu, lekarz z przerażeniem odkrywa na terenie posiadłości zwłoki w stanie zaawansowanego rozkładu. Coś, co miało być darem od losu sprawia, że lekarzem zaczyna interesować się policja. Lekarz prosi Chyłkę o pomoc, ale ta jest niechętna, ponieważ ma teraz inną sprawę. Dopiero, kiedy okazuje się, że lekarz może być pomocny w jej sprawie, decyduje się na to, aby go bronić. Tylko, że obydwoje jeszcze nie wiedzą, jakie tajemnice kryje spadek, który pacjentka postanowiła przepisać lekarzowi. O co tak naprawdę chodzi w całej sprawie? Tego dowiemy się z tej emocjonującej książki.

zdjęcie utworzone przez azerbaijan_stockers - pl.freepik.com